Grįžti į DUK

Kaip mes saugome Jūsų kriptovaliutas?

Paskutinis atnaujinimas: Sausio 27, 2019

Mes naudojame šaltųjų saugyklų kombinaciją tam, kad apsaugotume Jūsų pinigus nuo įsilaužimų ir neteisėto pasisavinimo. Didžioji dalis kriptovaliutų laikomos šaltosiose saugyklose, kurios neturi jokio priėjimo prie interneto ir negali būti pervestos su vieno žmogaus parašu.

Kita saugumo dalis yra uždelsimas kai klientai išsiveda kriptovaliutas. Tai apsaugo nuo kompiuterinių virusų ir atvejų kai klientai praranda savo prisijungimo duomenis. Priklausomai nuo pinigų išvedimo bruožų ir mūsų karštos piniginės balanso išvedimai įvykdomi per 1-48 valandas. Iki to laiko galite kreiptis į Kaiserex klientų aptarnavimo specialistą ir atšaukti pinigų išvedimą, kas tampa ypač naudinga praradus savo paskyros prisijungimus.

Papildomai apsaugai turime priežiūros sistemą, kuri stebi įvairius paskyros veiksmus ir stengiasi užkirsti kelią nelegaliai veiklai.

Rizikos atskleidimas

Kaiserex keitykla prekiaudama kriptovaliutomis ieško keityklos, kuri turi geriausią kainos ir patikimumo santykį tarp savo palaikomų keityklų ir partnerių tinklo. Įvykdydami užsakymą mes turime nusiųsti klientų pinigus į pasirinktą keityklą. Nors ir atliekame nuodugnų patikimumo patikrinimą gali nutikti tokia situacija kada keitykla į kurią siųsti pinigai nebeišmoka pinigų arba jie vėluoja. Tokiu atveju Kaiserex keitykla neprisiima jokios atsakomybės dėl patirtų nuostolių, jų nepadengs ir pateiks įrodymus dėl vėlavimo/neišmokėjimo bei bandys tarpininkauti ir padėti atgauti užstrigusius/prarastus pinigus.

Pavyzdys: Jei Kaiserex išvis laiko 10 BTC, kurie priklauso klientams ir pervedant į keityklą prarandamas 1 BTC. Visi klientai, kurie laikė BTC Kaiserex praras 10% BTC ir vietoje to gaus atitikmenį naujos valiutos BTC-RECOVERY, kuri sėkmingo susigrąžinimo atveju konvertuosis atgal į BTC, o nesėkmingo susigrąžinimo bus nieko verta.

Šios sąlygos įeina į paslaugų sutartį. Tokia politika pasirinkta tam, kad klientai būtų paskatinti laikyti kriptovaliutas savo šaltosiose saugyklose ir Kaiserex keitykla galėtų koncentruotis kriptovaliutų prekyboje, bet ne kriptovaliutų saugojime.

2024 Kaiserex.com All rights reserved