Grįžti į DUK

Kaip yra vykdomi užsakymai?

Paskutinis atnaujinimas: Sausio 27, 2019

Darbo valandos

Kaiserex vykdo užsakymus kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 18:00 GMT+2.

Gavus naują užsakymą mes nedelsdami pradedame jį vykdyti.

Video paaiškinantis kaip veikia Kaiserex keitykla

Rinkos užsakymas

Rinkos užsakymas reiškia, kad Jūs perkate/parduodate kriptovaliutą dabartine rinkos kaina ir tai darote kaip įmanoma skubiau. Jeigu pateiksite rinkos užsakymą penktadienį 19:00, jis greičiausiai bus įgyvendintas šeštadienio ryte. Rinkos užsakymo pasirinkimas reiškia, kad jis bus įvykdytas per daugiausiai 24 valandas.

Gavę rinkos užsakymus mes stengiamės juos įgyvendinti kaip įmanoma greičiau, renkamės didžiausias keityklas ir nedelsdami perkame/parduodame. Įvykdžius užsakymą gausite patvirtinimą el. paštu bei galėsite matyti pirkimo/pardavimo detales. Rinkos užsakymai dažniausiai įvykdomi mažiau palankiomis kainomis lyginant su konkrečiais ar riboto laiko užsakymais.

Konkretus užsakymas

Šis užsakymo tipas leidžia nustatyti pageidaujamą pirkimo/pardavimo kainą. Jeigu rinkos kaina pasiekia Jūsų nustatytą kainą užsakymas yra įvykdomas, jeigu kaina nepasiekiama užsakymas toliau būna laukimo būsenoje tol kol jį atšaukti. Šie užsakymai kartais gali būti dalinai įgyvendinti arba įgyvendinti ne darbo valandomis, nes jie lieka laukio būsenoje partnerių keityklose ir mes nežinome iš anksto kaip pasikeis rinkos kainos.

Riboto laiko užsakymas

Jeigu neskubate su savo užsakymu ir pasitikite Kaiserex specialistų prekiavimo įgūdžiais galite nustatyti terminą per kurį bus įgyvendintas Jūsų užsakymas. Standartinis užsakymas yra kai klientas palieka 2 savaičių įvykdymo terminą. Tokiu atveju mes įvertiname rinkos situaciją ir išrenkame mūsų manymu geriausią strategiją kriptovaliutų pirkimui/pardavimui. Jeigu turime kriptovaliutos pirkimo užsakymą ir įtariame, kad rinka labai įkaitusi ir kainos gali greitai kilti užsakymą įvykdysime greičiau. Jei jaučiame, kad vyrauja meškų rinka, tuomet neskubėsime ir įjungsime automatinius prekybos algoritmus, kurie mėgins pirkti dalimis kainų nuosmukio metu. Jei užsakymo suma didelė gali būti, kad pasinaudosime savo OTC ir kt. ryšiais ir pirksime iš stambesnių pardavėjų.

Rizikos atskleidimas

Kaiserex keitykla prekiaudama kriptovaliutomis ieško keityklos, kuri turi geriausią kainos ir patikimumo santykį tarp savo palaikomų keityklų ir partnerių tinklo. Įvykdydami užsakymą mes turime nusiųsti klientų pinigus į pasirinktą keityklą. Nors ir atliekame nuodugnų patikimumo patikrinimą gali nutikti tokia situacija kada keitykla į kurią siųsti pinigai nebeišmoka pinigų arba jie vėluoja. Tokiu atveju Kaiserex keitykla neprisiima jokios atsakomybės dėl patirtų nuostolių, jų nepadengs ir pateiks įrodymus dėl vėlavimo/neišmokėjimo bei bandys tarpininkauti ir padėti atgauti užstrigusius/prarastus pinigus.

Pavyzdys: Jei Kaiserex išvis laiko 10 BTC, kurie priklauso klientams ir pervedant į keityklą prarandamas 1 BTC. Visi klientai, kurie laikė BTC Kaiserex praras 10% BTC ir vietoje to gaus atitikmenį naujos valiutos BTC-RECOVERY, kuri sėkmingo susigrąžinimo atveju konvertuosis atgal į BTC, o nesėkmingo susigrąžinimo bus nieko verta.

Šios sąlygos įeina į paslaugų sutartį. Tokia politika pasirinkta tam, kad klientai būtų paskatinti laikyti kriptovaliutas savo šaltosiose saugyklose ir Kaiserex keitykla galėtų koncentruotis kriptovaliutų prekyboje, bet ne kriptovaliutų saugojime.

Dažnai užduodami klausimai

Bendri

Paskyra

Saugumas

Prekyba

Pinigų įnešimas ir išvedimas